2

آغاز واکسیناسیون دانشجویان خارجی دانشگاه تهران

  • ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
تهران - خبردون: طبق اعلام دانشگاه تهران دانشجویان اتباع خارجی دوره تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه تهران می‌توانند برای تزریق واکسن به باشگاه دانشجویان واقع در خیابان ۱۶ آذر مراجعه کنند.
آغاز واکسیناسیون دانشجویان خارجی دانشگاه تهران

تهران – خبردون: طبق اعلام دانشگاه تهران دانشجویان اتباع خارجی دوره تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه تهران می‌توانند برای تزریق واکسن به باشگاه دانشجویان واقع در خیابان ۱۶ آذر مراجعه کنند.

دانشجویان اتباع خارجی دوره تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه تهران می‌توانند برای تزریق واکسن به باشگاه دانشجویان واقع در خیابان ۱۶ آذر مراجعه کنند.

طبق اعلام دانشگاه تهران، واکسیناسیون دانشجویان کارشناسی این دانشگاه در باشگاه دانشجویان انجام نمی‌شود فقط دانشجویان کارشناسی اتباع خارجی مراجعه کنند.

علاوه بر واکسیناسیون دانشگاهیان و خانواده های آنها، واکسیناسیون دانشجویان ساکن در خوابگاه های شهر تهران دانشگاه از اواسط مرداد آغاز شد و دانجویان پس از ثبت نام و دریافت نوبت از روز ۲۰ مردادماه ۱۴۰۰می توانستند با مراجعه به باشگاه دانشجویان نسبت به دریافت واکسن اقدام نمایند.

همچنین دانشگاه تهران به دنبال شیوع بیماری کرونا و انجام واکسیناسیون بر علیه این بیماری با دانشگاه علوم پزشکی تهران و ستاد ملی مبارزه با کرونا یک پایگاه واکسیناسیون در دانشگاه تهران راه اندازی کرد که با پیگیری ها و هماهنگی های صورت گرفته در مرحله اول تمامی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه که در سامانه ثبت نام کرده بودند واکسینه شدند.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=16075

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.