1

اعتراض کارگردان «قبله عالم»

  • ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۹
تهران - خبردون: کارگردان مجموعه «قبله عالم» در اعتراض به حذفیات صورت گرفته در سریال اعلام کرد که قسمت های آینده این سریال بدون تیتراژ ابتدایی و انتهایی توزیع خواهد شد.
اعتراض کارگردان «قبله عالم»

تهران – خبردون: کارگردان مجموعه «قبله عالم» در اعتراض به حذفیات صورت گرفته در سریال اعلام کرد که قسمت های آینده این سریال بدون تیتراژ ابتدایی و انتهایی توزیع خواهد شد.

مجموعه «قبله عالم» طی ماه های اخیر در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و از همان قسمت های ابتدایی مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت که سریال از سطح کیفی خوبی برخوردار نیست.

اما پس از قسمت دوم، توزیع سریال متوقف شد که بسیاری ابتدا فکر کردند به دلیل آمدن ماه محرم این اتفاق افتاده است اما در ادامه و عدم توزیع سریال، شایعه توقیف سریال پررنگ تر از قبل شد و حالا با آمدن قسمت سوم، «حامد محمدی» کارگردان سریال، متنی نوشته و نسبت به حذفیات سریال اعتراض کرده است.

او در متن خود آورده است: دوست داشتیم با این وضعیت پیچیده جهان و پیچیده تر و تلخ تر کشورعزیزمان که هر روز خبر از دست دادن ناگهانی عزیزانمان را می شنویم، با کمی لبخند به خانه هایتان بیاییم اما عده ای نهاد ناشناخته و همیشه دلسوز، حتی دوست ندارند مردم در این شرایط هم برای لحظه ای کوتاه بخندند.

تلاش کردیم با مذاکره، گفتگو، تعامل و دوری از رسانه ای شدن اتفاقات پیش آمده، این سوء تفاهم ها حل شود یا این اثر تا اطلاع ثانوی منتشر نشود اما زورمان به حق طبیعی خودمان و شما نرسید.

شما که غریبه نیستید، اصلاحیه قسمت های پخش شده و پخش نشده به استناد برگه های ممهور و مستند( قابل ارایه به مردم عزیز ایران در هرکجای جهان) آنقدر زیاد است که متاسفانه انچه از این سریال در رسانه محترم فیلیمو پخش شده و پخش نشده اثرساخته شده توسط من و تیم همراه و درجه یک سازنده این اثر نیست و برای احترام به مخاطبین، چنانچه بعدتر این سریال به خانه های شما بیاید، بدون تیتراژ ابتدایی و انتهایی پخش خواهد شد.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=15364

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.