7
سعیده سیدمؤمن؛

تحقیقات مهمترین رکن گزینش افراد در دوران کروناست

  • ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: با توجه به محدویت‌های ایجاد شده به واسطه شیوع بیماری کرونا، تحقیقات مهمترین رکن گزینش افراد در شرایط کنونی است.
تحقیقات مهمترین رکن گزینش افراد در دوران کروناست

سعیده سیدمؤمن در نشست ” بررسی چالش‌ها و راهکارهای گزینش در دوران کرونا ” که بصورت ویدئوکنفرانس برگزارشد، افزود: استفاده از منابع موثق و دارای شناخت کافی، همچنین بهره‌گیری از روش‌های نوین تحقیقات می‌تواند شیوه‌ای تعیین کننده در تأیید و یا رد صلاحیت افراد با توجه به مشاغل مورد تقاضای آنها باشد.

او با یادآوری سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت به کار گیری نیروهای لایق و با کیفیت در آموزش و پرورش، تصریح کرد: محدود شدن میزان دعوت از داوطلبان استخدام برای مصاحبه حضوری در هسته گزینش بخاطر رعایت پروتکل‌های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مانع شناسایی و جذب نیروهای مستعد و کارآمد در بخش‌های مختلف آموزش و پرورش نخواهد شد.

در ادامه این ویدئوکنفرانس، نمایندگان قطبهای پنجگانه گزینش مناطق آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در خصوص چگونگی مواجهه با مشکلات و چالش‌های پیش‌رو برای تکمیل تحقیقات پروژه استخدام دانشجوایان دانشگاه فرهنگیان در شرایط کرونا مطالبی را مطرح کردند.

بازخوانی مراحل اداری گزینش فرهنگیان جدیدالاستخدام در نیمه دوم سال ۱۳۹۹، روشهای درست و کارآمد منبع یابی در روند تحقیقات و تشریح مسائل جاری در دفاتر گزینش مناطق آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، چگونگی افزایش سرعت و دقت در انجام امور محوله از دیگر موارد مطروحه در ویدئو کنفرانس بررسی چالش‌ها و راهکارهای گزینش در دوران کرونا بود.

در این ویدئو کنفرانس که با حضور نمایندگان دفاتر گزینش مناطق بیست ویک گانه اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزارش شد، “محمدرضا صفری‌محمدی”، “امیر عباس‌زاده”، “علی میرویسی‌زاده” و “غلامرضا حشمتی” به ترتیب کارشناسان مسئول واحدهای تحقیقات، ارزیابی، مصاحبه و فناوری اطلاعات در این ویدئوکنفراس حضور داشتند و هریک مطالبی را متناسب با حوزه تخصصی خود ارائه دادند.

کد خبر: ۱۰۲۵

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=904

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.