2

رئیسی باید جلوی سهم خواهی ها بایستند/ تا قبل از اتمام دو هفته هیات دولت جدید تشکیل می‌شود

  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹
نماینده مردم کاشمر در مجلس گفت: رئیس جمهور دو هفته فرصت دارد تا لیست کابینه خود را به مجلس معرفی کند و ان شاالله قبل از دو هفته وزرا به مجلس معرفی خواهند شد و مجلس هم در سه شیفت کاری بعد از معرفی، به بررسی و رای اعتماد وزرا خواهد پرداخت و در یک جلسه ای آرام و به دور از تنش وزرا رای لازم را از نمایندگان کسب خواهند کرد و تا قبل از اتمام آن دو هفته، هیات دولت جدید تشکیل می شود.
رئیسی باید جلوی سهم خواهی ها بایستند/ تا قبل از اتمام دو هفته هیات دولت جدید تشکیل می‌شود

به گزارش خبردون، «محمد جواد نیک بین»، نماینده مردم کاشمر در مجلس، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا در رابطه با “ویژگی های وزرای دولت سیزدهم گفت: کارآمدی، کاردانی، تخصص به دور از جو زدگی و سیاست زدگی و باندگرایی باید از جمله مهم ترین ویژگی های وزرای دولت سیزدهم باشد. همچنین افراد باید تجربه کافی را برای قبول مسئولیت داشته باشند و کارنامه گذشته آنها نشان از کارآمدی آنها باشد. وزرای پیشنهادی باید برنامه ای مشخص برای آینده داشته باشند.

افرادی که برای کابینه دولت سیزدهم  معرفی می شوند باید در گذشته زندگی نکنند و برای آینده زندگی کنند. انسانهایی که برای آینده زندگی می کنند برنامه دارند و انسانهایی که در گذشته زندگی می کنند و همیشه نقد به گذشته می کنند و از گذشته حرف می زنند چون برنامه ای برای آینده ندارند، گذشته ها را به نقد می کشند.

او در ادامه در خصوص سرعت در تشکیل کابینه دولت سیزدهم بیان کرد: رئیس جمهور دو هفته فرصت دارد تا لیست کابینه خود را به مجلس معرفی کند و ان شاالله قبل از دو هفته وزرا به مجلس معرفی خواهند شد و مجلس هم در سه شیفت کاری بعد از معرفی، به بررسی و رای اعتماد وزرا خواهد پرداخت و در یک جلسه ای آرام و به دور از تنش وزرا رای لازم را از نمایندگان کسب خواهند کرد و تا قبل از اتمام آن دو هفته، هیات دولت جدید تشکیل می شود.

نیک بین مطرح کرد: رئیسی باید جلوی سهم خواهی ها بایستند و به هیچ سهم خواهی اجازه اظهارنظر ندهد. من مطمئن هستم که آقای رئیسی حتما به سهم خواه ها لبیک نخواهد گفت.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=14648

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.