2

روحانی واکسن ایرانی نزده است؟ +جزئیات

  • ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸
پس از اینکه رهبر معظم انقلاب واکسن ایرانی برکت را برای تزریق برگزیدند، برخی از مسئولین ارشد نیز با زدن واکسن ایرانی، این اقدام خود را رسانه ای کردند.
روحانی واکسن ایرانی نزده است؟ +جزئیات

به گزارش خبردون، روحانی مدت ها درباره واردات واکسن از خارج از کشور اصرار ویژه داست و این اصرار زیاد به گونه ای بود که حتی وی در افکار عمومی متهم به این موضوع شد که به ساخت واکسن ایرانی و استفاده از آن اعتقاد چندانی ندارد.

با این وجود پس از اینکه رهبر معظم انقلاب واکسن ایرانی برکت را برای تزریق برگزیدند، برخی از مسئولین ارشد نیز با زدن واکسن ایرانی، این اقدام خود را رسانه ای کردند.

چند روز قبل بود که محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در پاسخ به این پرسش که آیا آقای روحانی واکسن زده اند گفت: بله ایشان واکسن زده اند.

اما هیچ تصویری از واکسن زدن حسن روحانی منتشر نشد و این اقدام بسیار عجیب بود زیرا نشان دادن تصاویر واکس زدن روسای جمهور در دنیا یک امر مرسوم و صدالبته اقدامی لازم است تا به نوعی عموم مردم نیز برای واکسن زدن تشویق شوند. در همین حال برخی از کشورهای که خود سازنده واکسن داخلی هستند، اصرار دارند که اعلام کنند که مقامات ارشد آنها واکسن داخلی استفاده کرده اند.

اما اولین شائبه برای عدم انتشار تصاویر واکسن زدن حسن روحانی، می تواند عدم استفاده وی از واکسن ایرانی باشد. همچنانکه هیچکدام از شرکت های سازنده واکسن ایرانی نیز تاکنون اعلام نکردند که ایشان از واکسن ایرانی استفاده کرده است.

از سوی دیگر همین که دفتر رئیس جمهور سابق نیز تاکنون اعلام نکرده که حسن روحانی از چه نوع واکسنی استفاده کرده، بر ابهامات افزوده است.

با این وجود مخفی کردن واکسن زدن روحانی حتی اگر واکسن ایرانی هم استفاده کرده باشد، نشانه این است که رئیس جمهور دولت یازدهم و دوازدهم از انجام یک اقدام تبلیغاتی ساده نیز برای واکسن تولید داخلی که این روزها برتری او بر بسیاری از واکسن های خارجی نیز به اثبات رسیده، دریغ کرده است.

جهان نیوز آمادگی دارد تا جوابیه دفتر رئیس جمهور سابق را در جهت تنویر افکار عمومی منتشر کند تا معلوم شد که حسن روحانی در جایگاه رئیس جمهور از کدامیک از واکسن های روسی، آمریکایی، چینی و یا ایرانی استفاده کرده است.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=14559

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.