1

سردار سلامی: دشمنان ملت ما درسراشیبی سقوط هستند

  • ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷
تهران - خبردون: سردار سرلشکر حسین سلامی روز سه‌شنبه در حاشیه آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، گفت: از این به بعد دشمنان در سراشیبی سقوط و افول هستند و ما این موضوع را مشاهده می کنیم.
سردار سلامی: دشمنان ملت ما درسراشیبی سقوط هستند

تهران – خبردون: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دشمنان مردم ایران را در سراشیبی سقوط و افول ارزیابی کرد و گفت: آنها در حال فرار هستند و از مردمک چشمهای ملت ایران فاصله می‌گیرند و کوچکتر می‌شوند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دشمنان مردم ایران را در سراشیبی سقوط و افول ارزیابی کرد و گفت: آنها در حال فرار هستند و از مردمک چشمهای ملت ایران فاصله می‌گیرند و کوچکتر می‌شوند.

سردار سرلشکر حسین سلامی روز سه‌شنبه در حاشیه آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، گفت: دفاع مقدس یک حادثه تاریخی سلب و توقف‌پذیر نبود بلکه به عنوان حقیقت جاری در جامعه ادامه دارد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: در حال حاضر هم مردم ایران مقابل تحریم‌های ظالمانه آمریکا و فشار عملیات روانی آمریکایی‌ها و غربی‌ها و عملیات سنگین رسانه‌ای آنها ایستادگی می‌کنند و توانست این تحریم‌ها را بشکند.

سردارسلامی افزود: واقعا ملت ایران تحریم را شکسته و از هدف‌های خود دور کرده است. هر چقدر دشمن به سمت ملت ایران می‌آید از آنها فاصله بیشتری می‌گیرد، این به برکت همان روح مقاومتی است که از دوران دفاع مقدس در جامعه ما جریان پیدا کرده است.

وی اضافه کرد: تا آخر ایستاده‌ایم اصل مربوط به دفاع مقدس است. دفاع یک امتداد عاشورایی دارد، از عاشورا ارزش‌های چون ایثار، فضیلت، ایستادگی، جوانمردی، غیرت شکل گرفته که این موضوع تا امروز جریان پیدا کرده است.

فرمانده سپاه تصریح کرد: از این به بعد دشمنان در سراشیبی سقوط و افول هستند و ما این موضوع را مشاهده می کنیم. آنها در حال فرار هستند و از مردمک چشمهای ملت ایران فاصله می‌گیرند و کوچکتر می‌شوند.

وی یادآور شد: کوچک شدن قدرت‌ها را به زیبایی و رای العین می‌بینیم و این موضوع برای ما اثبات شده است و به آن اعتقاد قلبی داریم.

سردار سلامی افزود: ان شاء الله به برکت رهبری عزیز، ملت بزرگ ایران، انقلاب و اسلام و به فضل الهی پیروز هستیم و این نه فقط آرزوی و احساس ما، بلکه یک حقیقت است که ملت ایران آن را مشاهده می‌کند.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=16287

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.