2

سرپرست وزارت آموزش و پرورش: سلامت دانش آموزان اولویت اول بازگشایی مدارس است

  • ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰
تهران- خبردون: سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: برای بازگشایی مدارس سلامت دانش‌آموزان در اولویت اول قرار دارد و بازگشایی مدارس با رویکرد آرام و تدریجی و با اطمینان از سلامت دانش‌آموزان و با رویکرد ترکیبی از حضوری و مجازی، همراه است.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش: سلامت دانش آموزان اولویت اول بازگشایی مدارس است

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: برای بازگشایی مدارس سلامت دانش‌آموزان در اولویت اول قرار دارد و بعد از آن باید به سراغ آموزش حضوری و ترکیبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و البته کیفیت بخشی برویم و محتواهای سال گذشته را بازبینی کنیم.

علیرضا کاظمی روز دوشنبه در نشست شورای راهبری سازمان آموزش و پرورش استثنایی که با حضور مجازی اعضای استانی این شورا برگزار شد، به موضوع بازگشایی مدارس اشاره کرد و اظهار داشت: بازگشایی مدارس با رویکرد آرام و تدریجی و با اطمینان از سلامت دانش‌آموزان و با رویکرد ترکیبی از حضوری و مجازی، همراه است.

وی تصریح کرد: سازمان آموزش و پرورش استثنایی، ارائه خدمات توان بخشی و توسعه هنرستان ها را در اولویت کاری خود قرار دهد. «آموزش مهارت‌های فردی، فنی و حرفه ای و همچنین توسعه هنرستان‌ها و رشته های فرهنگی هنری» در دستور کار این سازمان قرار گیرد.

کاظمی ادامه داد: معلمان استثنایی با همه کمبودها، انسانیت و اخلاق را به دانش آموزان می آموزند و با عشق و علاقه کار می کند.

وی ضمن تشکر از مجموعه همکاران سازمان، افزود: سازمان آموزش و پرورش استثنایی علیرغم شرایط سخت کرونایی برنامه ها را به بهترین شکل استمرار بخشید، ارائه بسته های تحولی، نشانه توسعه فعالیت ها در این مجموعه است.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: این باعث افتخار است که چنین افرادی الگوی تربیتی نظام تعلیم و تربیت هستند.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=15008

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.