1

شروع فعالیت دوباره بانوان دوومیدانی کار ناشنوا برای حضور در المپیک برزیل

  • ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۹:۲۷
تهران - خبردون: نایب رییس انجمن دوومیدانی بانوان ناشنوا از شروع دوباره فعالیت بانوان دوومیدانی کار خبر داد و گفت: تلاش بر این است که برای اولین بار در المپیک ناشنوایان حضور پیدا کنیم.
شروع فعالیت دوباره بانوان دوومیدانی کار ناشنوا برای حضور در المپیک برزیل

تهران – خبردون: نایب رییس انجمن دوومیدانی بانوان ناشنوا از شروع دوباره فعالیت بانوان دوومیدانی کار خبر داد و گفت: تلاش بر این است که برای اولین بار در المپیک ناشنوایان حضور پیدا کنیم.

نایب رییس انجمن دوومیدانی بانوان ناشنوا از شروع دوباره فعالیت بانوان دوومیدانی کار خبر داد و گفت: تلاش بر این است که برای اولین بار در المپیک ناشنوایان حضور پیدا کنیم.

مریم رستمی در این باره اظهار کرد: برای این که بتوانیم در المپیک ناشنوایان که اردیبهشت سال آینده در برزیل برگزار می شود چند نماینده از بانوان دوومیدانی کار داشته باشیم، در حال شناسایی نفرات برتر در شهرستانها هستیم، این نفرات پس از شناسایی به اردوی متمرکز در تهران دعوت می شوند که پس از انجام چند مرحله رکوردگیری درون اردویی، کسانی که بتوانند سهمیه ورودی به بازی های المپیک ناشنوایان را کسب کنند، عازم این مسابقات می شوند.

وی گفت: پیش بینی ما اعزام ۲ تا ۳ بانوی دوومیدانی کار ناشنوا برای اولین بار به المپیک است که این امر بستگی به کسب رکورد ورودی توسط بانوان دارد.

رستمی پیرامون این پرسش که وضعیت بانوان دوومیدانی کار ناشنوا را چگونه ارزیابی می کنید، افزود: با حمایت تیشه گران رییس فدراسیون چند ماهی است که فعالیت بانوان دوومیدانی کار ناشنوا را آغاز کردیم که امید داریم این بار با حضور در تورنمنت های بین المللی جایگاه بانوان دوومیدانی کار پررنگ تر دیده شود.

وی خاطرنشان کرد: خوشحالم فردی همچون حمید سجادی در راس وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته که خود زمانی دوومیدانی کار بوده است، قطعا با حمایت هایی که از بانوان خواهد داشت، بانوان دوومیدانی کار شرایط بهتری نسبت به گذشته خواهند داشت.

رستمی در پایان افزود: با تجربه ای که در رشته دوومیدانی دارم، از این تجربه به بهترین شکل ممکن برای بهبود جایگاه بانوان دوومیدانی کار ناشنوا استفاده خواهم کرد تا برای اولین بار به المپیک راه پیدا کنند.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=16394

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.