0

مدیران پرسپولیس؛ «های وب» بدون مزایده نمی‌تواند کارگزار سرخ‌ها شود!

  • ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۵
تهران - خبردون: با وجود تلاش‌های برخی از مسئولان پرسپولیس، کارگزار این باشگاه باید حتما با انجام مزایده و اجرای تشریفات قانونی انتخاب شود.
مدیران پرسپولیس؛ «های وب» بدون مزایده نمی‌تواند کارگزار سرخ‌ها شود!

تهران – خبردون: با وجود تلاش‌های برخی از مسئولان پرسپولیس، کارگزار این باشگاه باید حتما با انجام مزایده و اجرای تشریفات قانونی انتخاب شود.
به گزارش خبردون به نقل از میدان، چند روزی است که بحث حضور شرکت «های وب» به عنوان کارگزار بعدی باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسد.

 

پس از اینکه های وب فصل گذشته به عنوان کارگزار استقلال انتخاب شد، هفته پیش این مسئله مطرح شد که قرار است این شرکت به صورت مشترک کارگزار پرسپولیس و استقلال باشد اما فسخ احتمالی قرارداد باشگاه استقلال با این شرکت، فرضیه کارگزار مشترک را کاملاً منتفی کرده تا از های وب به عنوان کارگزار آینده باشگاه پرسپولیس نام برده شود.

 

حالا خیلی‌ها معتقدند که کار حضور های وب در باشگاه پرسپولیس تمام شده و این شرکت را باید کارگزار فصل آینده سرخپوشان دانست اما هیچ چیزی به صورت قطعی مشخص نیست.

 

با توجه به الزامات قانونی کارگزار باشگاه پرسپولیس به عنوان یک شرکت دولتی باید حتما از طریق مزایده مشخص شود و این یعنی هر شرکتی این شانس را خواهد داشت تا در یک مزایده برابر، کارگزار پرسپولیس شود.

 

فعلا قیمت کف مزایده بین ۱۶۰ و ۱۸۰ میلیارد تومان است و این یعنی هر شرکتی می‌تواند با توجه به مبلغ کف مزایده در این مزایده شرکت کند و محدودیتی در این خصوص نیست.

 

شنیده ها حاکی از آن است که غیر از های‌وب چند شرکت دیگر هم خواهان حضور در مزایده کارگزاری باشگاه پرسپولیس هستند. از طرف دیگر اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خیلی امیدوار هستند که بتوانند شرایطی را فراهم کنند که کارگزاری باشگاه پرسپولیس با بالاترین پیشنهاد ممکن به یک شرکت واگذار شود.

 

آنچه مشخص است این است که قطعاً برای انتخاب کارگزار مزایده انجام می‌شود و هیچ تضمینی هم برای اینکه های وب برنده مزایده شود وجود ندارد چرا که مدیران باشگاه پرسپولیس نمی‌توانند به صورت خودسرانه کاگزار انتخاب کنند و این پروسه حتما باید با انجام تشریفات قانونی و در قالب مزایده برگزار شود. این به این معناست که مدیران پرسپولیس قادر نخواهند بود قول کارگزاری را به هیچ برند یا شرکتی بدهندو همه چیز باید با انجام مزایده رسمی با حضور نمایندگان قانونی برگزار شود.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=17126

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.