1

همایش کمیته بانوان کشور با محوریت نقش راهبردی بانوان در انتخابات

  • ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۲
روز چهارشنبه مورخ ۱۹ خرداد ماه ۱۴۰۰ کمیته امور بانوان ستاد مرکزی سحر (ستاد حامیان آیت‌الله رییسی) با موضوع هم اندیشی بانوان برای شرکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری در محل ساختمان میدان ولیعصر ستاد سحر برگزار نمود.
همایش کمیته بانوان کشور با محوریت  نقش راهبردی بانوان در انتخابات

به گزارش خبردون، روز چهارشنبه مورخ ۱۹ خرداد ماه ۱۴۰۰ کمیته امور بانوان ستاد مرکزی سحر (ستاد حامیان آیت‌الله رییسی) با موضوع هم اندیشی بانوان برای شرکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری در محل ساختمان میدان ولیعصر ستاد سحر برگزار نمود.

در این مراسم که در ابتدا با تلاوت آیاتی از قران کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد سپس سرکار خانم دکتر نظری رییس کمیته امور بانوان ستاد سحر ضمن عرض خیر مقدم به بانوان حاضر در جلسه به تبیین اصل حاکمیت مردم و مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نقش حضور مردم در صحنه و مشارکت حداکثری در روز رای گیری تاکید نمودند.

 

ایشان در ادامه مهمترین نقش مردم را انتخاب اصلح براساس شاخص های همچون فسادستیزی و توانایی بهره گیری از ظرفیت های داخلی برای توسعه کشور و نیز سپردن نقش مدیریت کشور در دوران ریاست جمهوری چهار ساله اشاره نمودند.

در ادامه دکتر فرهاد زیویار رییس ستاد مرکزی سحر (ستاد مرکزی حامیان آیت الله رییسی) سخنران بعدی این مراسم بودند.

دکتر زیویار ضمن ارائه گزارشی از سفر به استان گلستان به تبیین نگاه آیت الله رییسی در خصوص نقش بانوان در مدیریت کشور پرداختند.

ایشان در ادامه شخصیت و جایگاه و نقش مادری زنان را برتر از جنسیت و نگاه جنسیتی به زنان عنوان نموده و زنان را به عنوان عمق جامعه معرفی نمودند.

دکتر زیویار در ادامه به نقش ویژه و تحریمی زنان در تاریخ ایران به ویژه در دوران مشروطه اشاره نموده و نقش زنان را در بروز انقلاب مشروطه به عنوان محرک و پیش زمینه اصلی انقلاب مشروطه عنوان کردند.

دکتر زیویار در ادامه به ذکر خاطراتی از نگاه ویژه آیت الله رییسی به زنان و دختران جامعه ایران و حضور و نقش آنها در مناسبات اجتماعی و سیاسی جامعه پرداختند.

رییس ستاد مرکزی سحر در پایان به دستاویز قرار دادن شخصیت و جایگاه زن توسط برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری اشاره نموده و بانوان حاضر در جلسه را به ارائه راهکارهای مناسب در جهت خنثی نمودن این گونه رفتارهای غیراخلاقی و فرصت طلبانه

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=12046

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.