2

واکسیناسیون جامانده‌ها با سینوفارم و آسترازنکا در هفته جاری

  • ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۶
واکسیناسیون با واکسن‌های آسترازنکا و سینوفارم برای افرادیکه موفق به دریافت واکسن نوبت اول نشده اند، در ۳ روز هفته جاری انجام خواهد شد.
واکسیناسیون جامانده‌ها با سینوفارم و آسترازنکا در هفته جاری

به گزارش خبردون، نظام پزشکی تهران بزرگ در اطلاعیه از واکسیناسیون جامانده‌ها با سینوفارم و آسترازنکا در هفته جاری برای اعضاء خبر داد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

سازمان  اعضاء محترم سازمان در تهران که به هر دلیل دوز اول واکسن کرونا را دریافت نکرده اند لطفا به نکات زیر توجه کنند:

۱- تاکنون توسط سازمان نظام‌پزشکی واکسن اسپوتنیک برای افراد بالای ۵۰ سال و واکسن آسترازنکا برای افراد زیر ۵۰ سال برای تمام کسانیکه داوطلب دریافت واکسن بودند، تزریق شده‌است.

۲- مرحله بعدی انجام واکسیناسیون با واکسن سینوفارم (برای افرادی که تمایل به تزریق واکسن آسترازنکا نداشته‌اند) و انجام واکسیناسیون با واکسن‌های آسترازنکا و سینوفارم برای کلیه افرادیکه موفق به دریافت واکسن نوبت اول نشده اند اعم از بالای ۵۰ سال و زیر ۵۰ سال درحوزه نظام پزشکی تهران بزرگ انجام خواهد شد.

۳- برنامه اجرایی به این صورت است که در هفته جاری ۳ روز برای این کار اختصاص خواهد یافت و در بیمارستان‌های جداگانه واکسن‌های آسترازنکا و سینوفارم تزریق می‌شود. کلیه اعضایی که پروانه فعالیت در شهر‌های دیگر داشته، اما در تهران ساکن هستند نیز می‌توانند از فرصت سه‌روزه اعلام‌شده استفاده کنند. به مجرد راه اندازی سامانه نوبت گیری برای نوع واکسن و زمان و مکان واکسن شروع ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.

۴- پیرو تماس‌های مکرر اعضای محترم، تا این لحظه هیچ واکسن از نوع اسپوتنیک در دور جدید به سازمان اختصاص نیافته‌است.

۵- از تمام اعضای محترم نظام پزشکی تهران بزرگ یا دیگر اعضا که پروانه شهر‌های دیگر را دارند، اما در تهران ساکن هستند و هنوز واکسن دوز اول دریافت نکرده اند می‌خواهیم عدد ۱۱۱ را تا پایان ساعت اداری دوشنبه مورخ ۶ اردیبشهت به پیش شماره ۳۰۰۰۷۴۷۱ ارسال نمایند. موجب امتنان است همکاران به کسانی که از این اطلاعیه باخبر نمی‌شوند اطلاع رسانی کنند.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=9155

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.