1

واکسیناسیون همه کارکنان شهرداری از هفته آینده

  • ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۹:۱۸
چوبینه گفت: به صورت تدریجی حدود ۶۰ هزار نیروی شهرداری تهران واکسن کرونا دریافت خواهند کرد.
واکسیناسیون همه کارکنان شهرداری از هفته آینده

به گزارش خبردون، حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم درباره واکسیناسیون کارکنان شهرداری تهران اظهار کرد:‌ برنامه‌هایی را برای این منظور در نظر داریم و از آنجایی که طبق سند واکسیناسیون کشوری افراد در مشاغل در معرض خطر باید با اولویت واکسینه شوند و کارکنان مشاغلی مانند کارکنان آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها تقریبا واکسیناسیون آن‌ها آغاز شده بر همین اساس شهرداری هم برنامه‌ای برای واکسیناسیون کارکنان شهرداری از هفته آینده خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی و راهبران مترو از هفته‌های پیش آغاز شده است، گفت: همه همکاران ما در مجموعه‌های شهرداری با اولویت مشاغل پرخطر و در مواجه مستقیم با شهروندان از هفته آینده واکسینه می‌شوند و به صورت تدریجی حدود ۶۰ هزار نیروی شهرداری واکسن کرونا دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم خاطرنشان کرد: بازنشسته‌هایی که واکسیناسیون آن‌ها انجام نگرفته در زمان واکسیناسیون کارکنان این موضوع برای آن‌ها محقق خواهد شد.

چوبینه خاطرنشان کرد: همچنین با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران در گام نخست و همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران در گام بعدی برنامه‌هایی را برای ارائه خدمت به بیماران کرونایی چه در میان شهروندان عادی و چه کارکنان شهرداری خواهیم داشت.

وی گفت: دارو‌های خاص بیمارستانی کرونا به زودی در مراکز درمانگاهی شرکت شهر سالم ارائه می‌شود و پزشکان در این مراکز می‌توانند دارو‌ها را تجویز و برای بیماران تزریق شود.

مدیرعامل شرکت شهر سالم اعلام کرد: در گام نخست فردا با حضور علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران این مسأله در یک درمانگاه در منطقه ۹ تهران محقق خواهد شد و به تدریج این موضوع برای سایر درمانگا‌ه‌ها لحاظ می‌شود.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=14546

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.