3

پاسخ فرمانده کل ارتش به یاوه گویی فرماندهان رژیم صهیونیستی

  • ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
تهران - خبردون: امیر سرلشکر موسوی در پاسخ به یاوه گویی های سران و فرماندهان رژیم صهیونیستی گفت: به نظر می‌رسد سردمداران رژیم صهیونیستی سرعت زوال عمر خود را احساس کرده‌اند و شاید بخواهند از ترس مرگ خودکشی کنند.
پاسخ فرمانده کل ارتش به یاوه گویی فرماندهان رژیم صهیونیستی

تهران – خبردون: امیر سرلشکر موسوی در پاسخ به یاوه گویی های سران و فرماندهان رژیم صهیونیستی گفت: به نظر می‌رسد سردمداران رژیم صهیونیستی سرعت زوال عمر خود را احساس کرده‌اند و شاید بخواهند از ترس مرگ خودکشی کنند.

به نقل از ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه بازدید از آمادگی یگان‌های خرم آباد، از تیپ ۱۸۴ و آمادگاه مهماتی شهید الماسیان بازدید کرد.

دریافت گزارش و بازدید میدانی اقدامات تیپ در چارچوب طرح‌های «لبیک یا خامنه‌ای» و قسمت‌های مختلف آمادگاه مهماتی «شهید الماسیان» و اقدامات این یگان از دیگر برنامه‌های امیر سرلشکر موسوی بود.

فرمانده کل ارتش همچنین در جمع فرماندهان این یگان در پاسخ به یاوه گویی های رژیم صهیونیستی گفت: به نظر می‌رسد سردمداران رژیم صهیونیستی سرعت زوال عمر خود را احساس کرده‌اند و شاید بخواهند از ترس مرگ خودکشی کنند.

وی افزود : آنها آسیب‌پذیری‌های زیادی دارند که از گذشته شکست های سنگین و متعددی را تجربه کرده اند.

بر اساس این گزارش، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در گفت‌وگویی عنوان کرده که هدف فعلی ارتش این رژیم «به حداقل رساندن حضور ایران در خاورمیانه، با تاکید بر سوریه است، اما این عملیات ها در خاورمیانه اتفاق می افتند. در نتیجه، علیه حماس و علیه حزب الله هم هستند.

فرمانده کل نیروهای ارتش اسرائیل مدعی شد که حملات اسرائیل و دیگر عملیات ها «تا حد زیادی حضور و تسلیحات ایران را در میدان های شمالی کاهش داده است» و ارتش اسرائیل در از هم گسیختن «مسیرهای قاچاق حزب‌الله، حماس و ایران در تمامی مناطق بسیار فعال بوده است».

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=15508

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.