1

پهلوگیری ۵ فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر شهید رجایی

  • ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲
بندرعباس - خبردون: علیرضا محمدی کرجی ران، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد: ۵ کشتی کالای اساسی حامل روغن، جو و گندم در حال انجام فرآیند قانونی و اسنادی است و طی روزهای آینده در بندر شهید رجایی پهلودهی خواهند شد. 
پهلوگیری ۵ فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر شهید رجایی

بندرعباس – خبردون: علیرضا محمدی کرجی ران، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: ۵کشتی کالای اساسی حامل روغن، جو و گندم در حال انجام فرآیند قانونی و اسنادی است و طی روزهای آینده ( پایان شهریورماه ) در بندر شهید رجایی پهلودهی خواهند شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: ۵کشتی کالای اساسی حامل روغن، جو و گندم در حال انجام فرآیند قانونی و اسنادی است و طی روزهای آینده( پایان شهریورماه ) در بندر شهید رجایی پهلودهی خواهند شد.

به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، علیرضا محمدی کرجی ران، درباره جزییات محموله های این کشتی ها، اظهارداشت: این کشتی ها شامل دو فروند روغن به مجموع تناژ ۷۱ هزار و ۵۰۰ تن، یک فروند گندم به تناژ ۶۶ هزار تن و دو فروند جو به مجموع تناژ ۱۳۵ هزار تن است.

وی ادامه داد: علاوه بر کشتی های یاد شده هم اکنون یک کشتی حامل ۶۶ هزار تن ذرت و کشتی دوم نیز به همین میزان گندم در حال تخلیه کالاو حمل یکسره به استانهای مقصد هستند.

به گفته مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده چهار فروند کشتی حامل گندم به مجموع تناژ ۲۷۶ هزار تن در راه بندرشهید رجایی است که تا هفته نخست مهرماه، وارد لنگرگاه بندرعباس خواهند شد.

طی ۵ ماهه سال جاری؛ با پهلوگیری ۳۲ فروند کشتی یک میلیون و ۴۹۰هزار و ۶۳ تن کالاهای اساسی ازجمله روغن نباتی، برنج، ذرت، شکر، کنجاله سویا ،کود، گندم و جو در بندرشهید رجایی تخلیه شده است.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=15917

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.