2

ناکارآمدی؛ نتیجه انتصابات رانتی در سال‌های اخیر

  • ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
قم - خبردون: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: در سال‌های اخیر انتصاب‌های رانتی زیادی در مجموعه این وزارتخانه شکل گرفته که باعث بروز بسیاری از تصمیمات نابجا شده است.
ناکارآمدی؛ نتیجه انتصابات رانتی در سال‌های اخیر

قم – خبردون: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: در سال‌های اخیر انتصاب‌های رانتی زیادی در مجموعه این وزارتخانه شکل گرفته که باعث بروز بسیاری از تصمیمات نابجا شده است.

حجت الله عبدالملکی صبح پنجشنبه در دیدار با آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه پالایش مدیران و ارتقای مدیران کارآمد از جمله برنامه‌های این وزارتخانه در طول ماه‌های آینده است، گفت: بیش از ۵۰۰ شرکت کوچک و بزرگ زیرمجموعه این وزارتخانه فعالیت می‌کنند و ارتقا و کمک به بهبود فعالیت آنها می‌تواند گره از مشکلات بسیاری از مردم باز کند.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در سال‌های اخیر انتصاب‌های رانتی زیادی در مجموعه این وزارتخانه شکل گرفته که باعث بروز بسیاری از تصمیمات نابجا شده است.

آیت الله نوری همدانی نیز خطاب به جوان‌ترین وزیر کابینه دولت سیزدهم گفت: در کنار مردم بودن با مردم و برای من بودن از مزایای بزرگ دولتمردان در دولت سیزدهم خصوصاً وزیر جدید تعاون کار و رفاه اجتماعی است.

این مرجع عالیقدر با اشاره به وجود برخی مشکلات در کشور افزود: مسئله بیکاری برای بسیاری از مردم مشکل ایجاد کرده و مردم را به ستوه آورده است.

وی با بیان اینکه حل مسئله گرانی باید اولویت اصلی دولت سیزدهم باشد ادامه داد: گرانی و پایین آمدن ارزش پول ملی بسیار آزاردهنده است و اولین کار دولت سیزدهم باید رفع و حل این مسئله باشد.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به پالایش مدیریتی صورت گرفته در روزهای اخیر در سطح وزارتخانه تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: مسئولان عدالت را محور فعالیت‌های خود قرار دهند چرا که اجرای از بروز هرگونه انحرافی جلوگیری خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=15142

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.