1
قدیری ابیانه در گفتگو با خبردون؛

عبدالملکی به هیچ عنوان با شریعتمداری قابل مقایسه نیست/ اخذ وام های ۱۰۰ میلیاردی توسط داماد شریعتمداری/ آقای رئیسی انتخاب خوبی برای وزارت کار داشتند

  • ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۶
دکتر محمد حسین قدیری ابیانه در گفتگو با مدیر مسئول  پایگاه خبری خبردون در بررسی پیشنهاد دکتر عبدالملکی به عنوان وزیر کار، تعاون و رففاه اجتماعی توضیحاتی را ارائه دادند.
عبدالملکی به هیچ عنوان با شریعتمداری قابل مقایسه نیست/ اخذ وام های ۱۰۰ میلیاردی توسط داماد شریعتمداری/ آقای رئیسی انتخاب خوبی برای وزارت کار داشتند

به گزارش خبردون، دکتر محمد حسن قدیری ابیانه در گفتگو کوتاه با جناب آقای معتمدی مدیر مسئول خبردون در خصوص انتخاب حجت الله عبدالملکی، به عنوان وزیر کار عنوان داشت: وزیر پیشنهادی کار آقای رئیسی را با وزیر پیشنهادی کار آقای روحانی به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. در وزارت صنایع وقتی آقای شریعتمداری مسئولیت وزارت را برعهده داشتند فساد های خیلی بزرگی شکل گرفت از جمله ورود غیر قانونی ده‌ها هزار ماشین لوکس به کشور.

سفیر اسبق ایران در استرالیا ادامه داد، زمانی که آقای شریعتمداری به عنوان سکان دار وزارت کار معرفی شدند باز هم فساد های متعددی شکل گرفت از جمله اخذ وام های بیش از ۱۰۰ میلیاردی داماد ایشان از بانک ها که تا الان اعلام نشده است که با چه نرخی این تسهیلات توسط بانک ها پرداخت شده است که قطعا نرخ بسیار پایینی را دارد.

وی اظهار داشت: همچنین خیلی از افرادی که در شستا منصوب شدند افراد جناحی و با کمترین کارایی بودند. از جمله افرادی که در ستادهای تبلیغاتی آقای روحانی مشغول به کار بودند.

قدیری ابیانه در مورد معرفی آقای عبدالملکی به عنوان وزیر پیشنهادی کار به مجلس گفت: آقای عبدالملکی که قبلا در کمیته امداد حضور داشتندد از افراد کارآفرین هستند و سعی کردند که کمیته امداد را به سمت ایجاد اشتغال سوق دهند. که در این زمینه مهارت هم دارند که به هیچ عنوان قابل قیاس با آقای شریعتمداری نیست.

شریعتمداری به دنبال پست و مقام برای افراد جناحی بود در حالی که آقای عبدالملکی به دنبال ایجاد اشتغال برای افراد محروم جامعه هستند. دکتر عبدالملکی با قشر ضعیف جامعه به صورت مستقیم در ارتباط بودند. که باعث می‌شود زیر مجموعه‌های دولت را هم به سمت ایجاد اشتغال سوق دهند. به نظر بنده آقای رئیسی انتخاب خوبی را برای تصدی پست وزارت کار داشته است .

دکتر عبدالمکی باید فساد‌ستیزی را در شرکت‌های شستا انجام دهد و افرادی که به صورت جناحی و سیاسی در مسئولیت‌هایی در این شرکت ها منصوب شده اند برکنار کنند.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=14818

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.