0
پروین داد اندیش در نشست خبری جایزه جوان نوآور ماندگار:

هدف ما در راستای حرکت انقلابی شهدای مدافع حرم و سردار سلیمانی است

  • ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴
هدف ما در راستای حرکت انقلابی شهدای مدافع حرم و سردار سلیمانی است
پروین داداندیش با اشاره به اینکه برای معرفی جوانان نخبه به دنبال یک اقدام نوآورانه بودیم، گفت: به همین دلیل امیدواریم بتوانیم با جایزه جوان نوآور، جوانان نخبه و فعال را شناسایی کنیم و با رویکردی اجتماعی، الگویی برای دانشگاه های دیگر باشیم.

به گزارش خبردون، پروین داد اندیش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب امروز در نشست خبری جایزه جوان نوآور ماندگار نشان شهید موسوی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب برگزار شد، اظهارکرد: انقلاب اسلامی ایران در زمانی که به وقوع پیوست، به عنوان یکی از ۵ انقلاب بزرگ جهان بود که در اوایل قرن ۲۱ منحصر به فرد بود.

داداندیش افزود: منحصر بودن این انقلاب به دلیل فرهنگ اسلامی و به رهبری حضرت امام(ره) در شرایطی است که دو قدرت بلوک شرق و غرب در جهان حضور داشتند؛ در حوزه فرهنگ باید اشاره ای به بیانات رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم داشته باشیم. بیانیه گام دوم همانند منشوری برای ۴۰ ساله دوم انقلاب محسوب می شود تا فصل جدید حیات جمهوری اسلامی تبیین شود.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم خطاب به جوانان می فرمایند جوانان باید کارآزموده و با انگیزه از انقلاب اسلامی حراست کنند. در واقع ما باید برای محقق سازی توصیه های رهبر انقلاب در نهاد دانشگاه تلاش کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب با اشاره به ظهور داعش در دهه سوم انقلاب اسلامی و حضور جوانان برای مقابله با این گروه تروریستی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نیز این افتخار را دارد که چندین شهید مدافع حرم را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. شهید مصطفی موسوی دانشجوی واحد تهران غرب نیز در مسیر انقلاب اسلامی، جان خود را فدا کرد.

وی گفت: ما برای این که بتوانیم این دست از جوانان را به جامعه معرفی کنیم، به دنبال یک اقدام نوآورانه بودیم؛ به همین دلیل امیدواریم بتوانیم با جایزه جوان نوآور، جوانان نخبه و فعال را شناسایی کنیم و با رویکردی اجتماعی، الگویی برای دانشگاه های دیگر باشیم. پایه اصلی این جایزه براساس بیانیه گام دوم و حرکت انقلابی شهدای مدافع حرم و سردار سلیمانی طرح ریزی شده است که امیدواریم در این زمینه جریان ساز باشیم.

داداندیش خاطرنشان کرد: این جایزه به صورت کشوری است و نفرات برتر در سطح استان انتخاب خواهند شد؛ در نهایت نیز فرد منتخب به عنوان جوان نوآور در سطح کشور معرفی خواهد شد. ما توانستیم‌با برگزاری نشست های متعدد و تخصصی، شاخص های مهم جوان نوآور و نخبه را شناسایی کنیم که امیدواریم در راستای پیشبرد اهداف و آرمان های انقلابی جریان ساز باشد.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=3848

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.