2

اندازه اعضای صورت تیپ شخصیتی ما را آشکار می کند!

  • 29 آبان 1399 - 13:42
شخصیت ما به طور دقیقی با سبک زندگی و طبع بدن و حتی اعضای بدن در ارتباط است و تحقیقات علمی می‌توانند ثابت کنند که اعضای صورت ما شخصیتمان را فاش می‌سازند.

خبردون- شخصیت ما به طور دقیقی با سبک زندگی و طبع بدن و حتی اعضای بدن در ارتباط است و تحقیقات علمی می‌توانند ثابت کنند که اعضای صورت ما شخصیتمان را فاش می‌سازند.

به نوشته خبرآنلاین، ما از روش‌های مختلفی می‌توانیم متوجه شویم که دارای چه شخصیتی هستیم. شخصیت ما به طور دقیقی با سبک زندگی و طبع بدن و حتی اعضای بدن در ارتباط است و تحقیقات علمی می‌توانند ثابت کنند که اعضای صورت ما تیپ شخصیتمان را فاش می‌سازند. کافی است بروید و در آیینه نگاهی به صورت خود بیندازید و مطلب زیر را بخوانید تا بفهمید چه شخصیتی در شما نهفته است.

بینی

افراد با بینی بلند سخت کوش هستند و بینی کوچک نشانگر احساسی بودن است. بینی رومی نشان دهنده باهوشی این افراد و بینی تیز نمایانگر ثروت است.

فرم صورت

صورت‌های بلند و لاغر نشان دهنده هوش بالا و صورت پهن وگرد نشان دهنده موفقیت و خوشبختی در زندگی است.

لب‌ها (لب‌ها نیز مانند اثر انگشت منحصر بفرد هستند)

سایز لب متوسط نمایانگر مستقل بودن این افراد و این که از جر و بحث دوری می‌کنند. لب‌های بزرگ نشان دهنده مهربانی و لب‌های کوچک به شما می‌گویند این افراد قوی و دارای روحیه جنگجو در برابر مشکلات هستند.

دست‌ها (وجب باز انگشت‌ها را در نظر بگیرید)

اگر انگشت‌های شما فاصله زیادی از هم دارند دارای شخصیت جستجوگر و کنجکاوی هستید واگر فاصله آن‌ها کم است شخصیتی محتاط دارید.

طول انگشتان شما اگر انگشت حلقه از انگشت اشاره شما بلندتر باشد شما ریسک پذیر هستید و اگر انگشت اشاره شما بلندتر از انگشت حلقه شما باشد رهبری و مدیریت را دوست دارید و اگر هم اندازه باشند خوش صحبت و اجتماعی هستید.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=2265

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.