1
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با انتقاد از هتاکی‌های اخیر علیه رییس‌جمهوری:

شما فقط به دشمن گرا می‌دهید

  • ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
شما فقط به دشمن گرا می‌دهید
یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با انتقاد از هجمه‌های اخیر به دولت و رئیس جمهور گفت: این تهدیدها و توهین‌‌ها مشکلی از کشور را حل نمی‌کند و اتفاقا مشکلات را بیشتر می‌کند و در واقع علامتی به دشمنان کشور است که چقدر تلاش‌های آنها برای ایجاد بحران موفق بوده است.

به گزارش خبردون و به نقل از ایسنا، یدالله طاهر نژاد با اشاره به این که توهین و تهدید از سوی هر شخصی که باشد مذموم است اظهار کرد: حالا اگر این فرد نماینده مجلس باشد قطعا درجه مذمت  کارش بیشتر است تهدید رئیس جمهور مشکلی از کشور حل نمی‌کند بلکه بر مشکلات می‌افزاید و در واقع علامتی به دشمنان کشور است که چقدر تلاش‌های آنها برای ایجاد بحران موفق بوده است.

 

وی ادامه داد: کشور در حال حاضر درگیر تحریم‌های اقتصادی، کرونا، بیکاری، تورم و مشکلات معیشتی است و این جامعه به آرامش و امید نیاز دارد. نه این که با اظهارات نسنجیده بر حجم بحران‌ها بیفزایم و به دشمن علامت دهیم که چقدر در بحران زایی در کشور ما موفق بوده است من نمی‌دانم فردی با این جایگاه در مجلس چگونه است که این مسائل را درک نمی‌کند شاید تحت تاثیر القائات اطرافیان این اظهارات نسنجیده را مطرح می‌کند.

 

این فعال سیاسی با بیان این که ایجاد تنش بر شاخص‌های اقتصادی کشور تاثیر مستقیم دارد، تصریح کرد: در یک محیط ناآرام و پرتنش نمی‌شود که سرمایه گذاری داشت و به سمت جهش تولید حرکت کرد. جهش تولید به یک بستر آرام نیاز دارد. وقتی شرایط بحرانی و ناپایدار جلوه داده می‌شود فعالان اقتصادی و کارآفرینان به سمت تولید تشویق نمی‌شوند.

 

طاهر نژاد در پایان گفت: کشور برای افزایش تولید و ایجاد اشتغال به سرمایه  خارجی یا سرمایه گذاری داخلی نیاز دارد با کارشکنی‌های در اجرای برجام، جلوی سرمایه گذاری خارجی گرفته شد اگر در داخل هم بحران و تنش ایجاد شود سرمایه گذاری داخلی به سرمایه گذاری ترغیب نخواهد شد.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=1423

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.