0

جلسه‌ هم افزایی اندیشمندان و کارشناسان حوزه اقتصادی برگزار شد

  • ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۸:۵۲
جلسه ی هم افزایی اندیشمندان و کارشناسان حوزه اقتصادی در ستاد احرار وابسته به آیت الله رئیسی برگزار شد
جلسه‌ هم افزایی اندیشمندان و کارشناسان حوزه اقتصادی برگزار شد

به گزارش خبردون، جلسه هم اندیشی معاونت اقتصادی ستاد احرار امروز عصر از ساعت ۱۷ لغایت ۱۹ در تهران و با حضور گرم جناب آقای دکتر کاظمی، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و رییس ستاد احرار ، آقای دکتر فتحی بیرانوند معاون محترم اقتصادی ستاد ، آقای دکتر زارعی نماینده محترم ادوار مجلس شورای اسلامی ، آقای کاظم معتمدی قائم مقام معاونت اقتصادی ستاد و آقایان مهدی ملاحسینی و امیر رضایی روسای کمیته های تخصصی ستاد و جمع کثیری از صاحبنظران ، اندیشمندان و کارشناسان حوزه های اقتصادی و پولی ، بانکی بورس ، مالیاتی و گمرکی و فعالان اقتصادی در حوزه صادرات و واردات و مدیران اجرایی برخی از دستگاههای اجرایی برگزار شد .

در ابتدا جلسه آقای دکتر حمید رضا فتحی بیرانوند با بررسی تحولات روز کشور و منطقه ، شرکت احاد مردم در انتخابات پیشرو را تاکید داشته و برای پیروزی آقای دکتر رییسی در انتخابات ریاست جمهوری و نقش فعال دوستان و همکاران علی الخصوص عزیزان فعال در گروهها و کمیته های تخصصی مواردی را بیان نمودند .

در ادامه جلسه و با حضور گرم و صمیمی جناب آقای دکتر سبد حمیدکاظمی رییس محترم ستاد احرار ، نکاتی را متذکر گردیده و با تبیین مسایل مرتبط با انتخابات ، تحولات روز در منطقه ، و نقش موثر آحاد جامعه و ملت در انتخابات پیشرو و پیروزی جناب آقای دکتر رییسی مواردی را بیان فرمودند .

همچنین در ادامه جلسه جناب آقای دکتر زارعی از نمایندگان محترم ادوار مجلس شورای اسلامی، نکاتی مهمی را در خصوص ضرورت مشارکت تمام اقشار در انتخابات پیش رو بیان فرمودند ایشان در خصوص خصوصیات بارز آقای دکتر رییسی مواردی مهمی را مطرح و وی را نمونه بارز یک انسان و شخصیت کامل ، فساد ستیز ، مدیر و مدبر ، آگاه به مسایل روز و جامعه و کشور و منطقه معرفی و مطالبی را در رابطه ی خدمات و زحمات مهمشان در دستگاه قضا در مبارزه با رانت خواران و مفسدان کلان اقتصادی مطرح نمودند .

 

همچنین جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ماسوری از مدرس حوزه و دانشگاه نکات ارزشمندی در خصوص نقش و جایگاه ولایت فقیه در اسلام مطرح و نکات ارزشمتدی را درخصوص صفات و شخصیت بارز آقای دکتر رییسی بیان نمودند ،

در ادامه جلسه ، مسایل مرتبط با حوزه های فنی مطرح و آقای مهدی ملاحسینی رییس محترم کمیته مالیاتی و گمرکی ستاد احرار با ابراز تشکر از زحمات همه ی دوستان و کارشناسان و صاحب نظران و مشارکت فعال در گروه و شبکه های مجازی تشکر نمودند. وی با بیان نقش و اهمیت جایگاه سازمان امور مالیاتی کشور و گمرک جمهوری اسلامی ایران در اقتصاد ایران مطالب مهمی را مطرح و نقش این دو سازمان فعال در حوزه اقتصادی و تعیین کننده در حوزه تجارت خارجی را مهم و اثر گذار ارزیابی نمودند.

همچنین در ادامه جلسه و با حضور کارشناسان محترم در حوزه های پولی و بانکی مسایل مبتلا به در خصوص پرونده ها و بدهکاران کلان بانکی و نحوی برخورد دستگاه قضا با متخلفان و سودجویان و مفسدان اقتصادی موارد مهمی طرح گردید . در پایان جناب آقای دکتر فتحی معاون اقتصادی ستاد احرار با بیان تشکر و قدردانی از زحمات همه ی دوستان و کارشناسان و صاحب نظران ، ادامه فعالیت همه ی عزیزان حاضر و فعال در گروه را خواستار شده و مراتب تقدیر و تشکر از سرورانی که از اقصا نقاط کشور عضو گروه بوده و توفیق زیارتشان میسر نگردید را اعلام فرمودند.

 

 

همچنین در پایان جلسه جناب آقای کاظم معتمدی قائم مقام معاونت اقتصادی ستاد احرا و رییس محترم کمیته های تخصصی احرار شعر بسیار زیبا که از سروده های خود ایشان بود را در وصف جناب آقای دکتر رییسی و مشارکت تمام مردم قرائت نموده که مورد تشویق دوستان قرار گرفت .

ضمنا شایسته است از زحمات جناب آقای دکتر امیر رضایی رییس محترم کمیته ی پولی و بانکی معاونت اقتصادی ستاد احرار که با قبول زحمات ، اجرای برنامه را در این جلسه به درستی مدیریت نموده تقدیر و تشکر نمایم . امید است کما فی السابق از تجربیات و نظرات ارزشمند این عزیز بزرگوار که از نویسندگان و مولفین جوان چندین جلد کتاب مدیریتی و پولی بانکی است بهره مند شویم .

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=12322

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.