0

آخرین خبر ها از خبرنگار گم شده/ محسن کجاست؟

  • ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
آخرین خبر ها از خبرنگار گم شده/ محسن کجاست؟
با گذشت ۵ ماه از گم‌شدن یکی از اهالی مطبوعات، خانواده او با حضور در دادسرا خواستار روند سریع تحقیق شده‌اند

به گزارش خبردون، از چهار ماه پیش پرونده مفقودی محسن در پلیس آگاهی شاپور به جریان افتاد. از شاهدان و خانواده همسر محسن بازجویی شد. اما پرونده با توجه به محل مفقود شدن به کلانتری و دادسرای پردیس ارجاع شد، ولی همچنان این پرونده سر به مهر باقی مانده است.

صبح سه‌شنبه، خواهر و داماد محسن بار دیگر به دادسرای پردیس رفتند تا رد و نشانی از گمشده‌شان پیدا کنند.

به نوشته شهروندآنلاین، پیگیری‌هایی که تمامی ندارد و هر روز درگیر پرونده محسن هستند. می‌خواهند این پرونده زودتر به نتیجه برسد و خواستار پیگیری‌های سریع‌تر تیم قضائی هستند؛ خواسته‌ای که امروز هم در شعبه دوم دادسرا پردیس اعلام کردند، اما باز دست خالی برگشتند.

تلاش‌های بی نتیجه در روز‌های بی خبری

خواهر محسن حالا سه ماهی است که در خانه پدری زندگی می‌کند تا هم دلگرمی برای قلب شکسته و بیمار پدر و مادر باشد هم پیگیر پرونده برادر. سه ماه همسر و فرزندش را در خانه رها کرده تا ردی از محسن پیدا و مادر و پدر چشم‌انتظارش را خوشحال کند.

دنبال دلیل این حادثه است؛ دنبال چرایی این اتفاق. اما هنوز پیگیری‌هایش نتیجه‌ای در بر نداشته است؛ نه محسن پیدا و نه علت این گم‌شدن مشخص شده است. خانواده محروقی روز‌های تلخ و رنج‌آوری را پشت سر می‌گذارند؛ روز‌هایی که تنها زخم دل‌شان را بیشتر می‌کند.

وضعیت دلخراش مادر در فراق «محسن»

مادر محسن یک ماهی است که پایش شکسته و در گوشه خانه افتاده است. پایش را تا زانو گچ گرفته‌اند. زمانی که در اوهام خود در خیابان با محسن حرف می‌زد و راه می‌رفت، پایش سر خورد و شکست.

کارش همین شده فقط فکر می‌کند؛ به اینکه محسن الان کجاست؟ چه بلایی سرش آمده؟ چه کسی او را ربوده؟ انگیزه‌شان چه بوده؟ آخر چه می‌شود؟ محسن کجا و چه زمانی پیدا می‌شود؟ و….

پدر هم که از دوری پسرش آلزایمر گرفته بود، بیماری‌اش تشدید شده است. با خواهر محسن به عنوان شاکی در محاکم قضائی حاضر می‌شود، اما نمی‌داند چه بگوید و چه کار کند. این خواهر بزرگ محسن است که تمام کار‌های پرونده را انجام می‌دهد و دوباره به خانه سوت‌وکور پدری به دور از همسر بچه‌اش برمی‌گردد.

ادامه پیگیری‌های قضایی

خواهر محسن از روند پیگیری پرونده می‌گوید. «پیگیری‌ها انجام می‌شود. قاضی شعبه دوم دادسرا پردیس هم برای گرفتن استعلامات آخر دستور صادر کرده است تا مسیر پرونده مشخص شود؛ اما هنوز نمی‌توان نظر قطعی راجع به پرونده محسن داد. باید استعلامات گرفته شود و قاضی دستور نهایی را صادر کند. ما هم منتظریم تا نتیجه آخر را بدانیم و محسن را زودتر در آغوش بگیریم.»

دوری و غم دلتنگی

این خواهر که خود یک دختر و پسر دارد، از روز‌های بی‌تابی می‌گوید که به طور افسارگریخته‌ای در دل خانواده رخنه کرده است. «در این مدت هنوز نتوانسته‌ایم شروین، پسر محسن، را ببینیم. دل‌مان برایش بسیار تنگ شده است. ۵ ماه از ناپدیدشدن محسن گذشته، اما هیچ اثر و نشانی از او نداریم.»

۱۸ سال سابقه در مطبوعات

محسن از ۱۸ سال پیش در بخش فنی مطبوعات مشغول به کار بود، در روزنامه‌های مختلف صفحه‌آرایی کرد و این صفحات منتشر شد؛ ۳ سال پیش بود که با پیشنهاد برادرزن‌هایش به کارخانه سیمان پردیس رفت تا در آنجا به عنوان تکنیسین برق مشغول به کار شود؛ شغلی که همسو با مدرک تحصیلی‌اش بود. برادران همسرش در آنجا مدیر و سرپرست بودند. اما همچنان در مطبوعات هم صفحه آرایی می‌کرد.

در انتظار یک نشانی از محسن

این پرونده مرموز با گم‌شدن محسن جنجالی شد؛ مردی که با جا گذاشتن گوشی‌اش در کارخانه سیمان پردیس هیچ ردی از او باقی نمانده است. از چهار ماه پیش پرونده مفقودی محسن در پلیس آگاهی شاپور به جریان افتاد. از شاهدان و خانواده همسر محسن بازجویی شد. اما پرونده با توجه به محل مفقود شدن به کلانتری و دادسرای پردیس ارجاع شد. در ادامه، اما خانواده محسن هم از مسئولان کارخانه شکایت کردند، ولی همچنان پرونده سر به مهر باقی مانده است. شاید در روز‌های آینده نشانی از محسن پیدا شود.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=1986

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.