2
سعیده سیدمؤمن؛

تحقیقات مهمترین رکن گزینش افراد در دوران کروناست

  • ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
تحقیقات مهمترین رکن گزینش افراد در دوران کروناست
مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: با توجه به محدویت‌های ایجاد شده به واسطه شیوع بیماری کرونا، تحقیقات مهمترین رکن گزینش افراد در شرایط کنونی است.

سعیده سیدمؤمن در نشست ” بررسی چالش‌ها و راهکارهای گزینش در دوران کرونا ” که بصورت ویدئوکنفرانس برگزارشد، افزود: استفاده از منابع موثق و دارای شناخت کافی، همچنین بهره‌گیری از روش‌های نوین تحقیقات می‌تواند شیوه‌ای تعیین کننده در تأیید و یا رد صلاحیت افراد با توجه به مشاغل مورد تقاضای آنها باشد.

او با یادآوری سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت به کار گیری نیروهای لایق و با کیفیت در آموزش و پرورش، تصریح کرد: محدود شدن میزان دعوت از داوطلبان استخدام برای مصاحبه حضوری در هسته گزینش بخاطر رعایت پروتکل‌های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مانع شناسایی و جذب نیروهای مستعد و کارآمد در بخش‌های مختلف آموزش و پرورش نخواهد شد.

در ادامه این ویدئوکنفرانس، نمایندگان قطبهای پنجگانه گزینش مناطق آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در خصوص چگونگی مواجهه با مشکلات و چالش‌های پیش‌رو برای تکمیل تحقیقات پروژه استخدام دانشجوایان دانشگاه فرهنگیان در شرایط کرونا مطالبی را مطرح کردند.

بازخوانی مراحل اداری گزینش فرهنگیان جدیدالاستخدام در نیمه دوم سال ۱۳۹۹، روشهای درست و کارآمد منبع یابی در روند تحقیقات و تشریح مسائل جاری در دفاتر گزینش مناطق آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، چگونگی افزایش سرعت و دقت در انجام امور محوله از دیگر موارد مطروحه در ویدئو کنفرانس بررسی چالش‌ها و راهکارهای گزینش در دوران کرونا بود.

در این ویدئو کنفرانس که با حضور نمایندگان دفاتر گزینش مناطق بیست ویک گانه اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزارش شد، “محمدرضا صفری‌محمدی”، “امیر عباس‌زاده”، “علی میرویسی‌زاده” و “غلامرضا حشمتی” به ترتیب کارشناسان مسئول واحدهای تحقیقات، ارزیابی، مصاحبه و فناوری اطلاعات در این ویدئوکنفراس حضور داشتند و هریک مطالبی را متناسب با حوزه تخصصی خود ارائه دادند.

کد خبر: ۱۰۲۵

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=904

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.