1

احمدی نژاد: علی دایی در حد من نبود

  • ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
احمدی نژاد: علی دایی در حد من نبود
محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری سابق ایران، سرانجام به یک ابهام مهم ورزشی در دوران مدیریتش پاسخ داد.

به گزارش خبر دون احمدی نژاد که در یک لایو اینستاگرامی حضور یافته و پاسخ دو روزنامه نگار ورزشی را می دهد، در پاسخ به سوالی درباره موضوع برکناری علی دایی پس از شکست ایران در برابر عربستان، به آنها گفت در سطح او به عنوان یک رئیس جمهور نبوده که وارد جزئیاتی مثل این بشود.

احمدی نژاد در این باره گفت: این مسائل و این نگاه رو به عقب چیزی را تغییر نمی دهد و این مسئله به هیچ وجه دغدغه جامعه ورزشی ما نیست، ضمن اینکه سطح رئیس جمهور این نیست که در مسائلی مثل این دخالت کند.

او همچنین در پاسخ به این سوال که به علی آبادی گفته است برای ثبت نام ریاست فدراسیون فوتبال پیش قدم شود وگرنه خودش می رود و فوتبال را درست می کند هم اینطور پاسخ داد: این یک ادبیات مدیریتی است. منظور من این نبود که وارد فوتبال بشوم. من فقط به آقای علی آبادی گفتم وضعیت فوتبال را درست کن وگرنه خودم این کار را می کنم. اما این معنیش این نیست که مثلا خودم می خواستم سرمربی تیم یا رئیس فدراسیون بشوم و یا مسائلی از این دست.

احمدی نژاد همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه قصد داشته فیفای اسلامی تأسیس کند هم گفت: رئیس جمهور باید آرمان ها و اهداف بزرگ داشته باشد. اگر یک اتحادیه ای مثل فیفا تشکیل شود و کارش را درست انجام ندهد، چه اشکالی دارد که یک اتحادیه موازی آن درست بشود.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=3509

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.