2
فکری:

اینستاگرام تعطیل

  • ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
اینستاگرام تعطیل
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: فضای مجازی و مصاحبه‌های غیر معقول تیم را از هدفش دور خواهد کرد و حواس بازیکنان و مجموعه ما باید به استقلال باشد نه اینستاگرام و مسائل حاشیه‌ای.

به گزارش خبر دون محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به صحبت های مطرح شده درباره استفاده نکردن بازیکنان این تیم از اینستاگرام،گفت: نه منظورم این نیست.ما همه در یک کشتی هستیم. اگر می‌خواهیم به یک نقطه برسیم همه باید با هم تلاش کنیم، ممکن است در این راه و سفر سختی‌هایی هم وجود داشته باشد. خیلی از بازیکنان استقلال در صفحات اینستاگرامشان تبلیغات می‌کنند، من نمی‌خواهم به آنها بگویم اینستاگرامشان را ببندند. اعتقادی هم به این نوع رفتار ندارم اما مطمئن باشید مِنبَعد همه چیز کنترل شده خواهد بود. بازیکن استقلال باید پاسخگوی هوادار باشد، فضای مجازی و مصاحبه‌های غیر معقول و خیلی چیزهای دیگر او را از هدفش دور خواهد کرد و حواس بازیکنان و مجموعه تیمی ما باید به استقلال باشد نه اینستاگرام و مسائل حاشیه‌ای.

برای پست و استوری گذاشتن وقت زیاد است ولی برای قهرمانی با یک اشتباه همه چیز از دست می‌رود.مطمئنا در همین یکی دو روز این موضوع را به بچه‌ها منتقل می‌کنم. نه فقط بازیکنان تیم بلکه تمام افرادی که کنار ما هستند باید این مسائل را رعایت کنند. یک تیم برای قهرمانی همدلی و تلاش و سختی می‌خواهد. وقتی یک نفر می‌خواهد وزن کم کند باید غذای چرب را کنار بگذارد، مواد قندی نخورد، ورزش کند و عرق بریزد. بازیکن و کادر فنی استقلال هم برای رسیدن به قهرمانی و موفقیت باید تلاش کند. شاید بازیکن و کادر فنی و خیلی‌ها در طول یک فصل درگیر فضای مجازی باشند، آن زمان است که همین هواداران از بازیکنان انتقاد می‌کنند که چرا به جای فوتبال روی مسائل دیگر تمرکز داشتید.

اصلا از ابتدای فصل تا امروز دیده اید که با کوچکترین بی نظمی برخورد کرده ام. همکارانم هم در تمرین به این اصول من اعتقاد دارند. اتفاقا می‌خواهم بگویم من اصلا با فضای مجازی مشکلی ندارم و معتقدم می‌شود از این فضا خیلی استفاده های خوبی کرد. خود من هم در این سالها بارها در فضای مجازی از برخی مطالب استفاده کرده ام اما این تصمیم فقط نظر شخصی من نیست. شما از خیلی از پیشکسوتان سوال کنید، آنها بارها در مصاحبه های خود اشاره کرده اند که فعالیت گسترده بازیکنان در فضای مجازی باعث ضربه زدن به استقلال و خودشان شده است.

همین مسائل توسط خود آنها به من منتقل شده و من هم چند هفته این موضوعات را رصد کردم. در تمرین چند هفته پیش هم به خبرنگاران گفتم من حواسم باید به همه چیز باشد حتی صفحات مجازی بازیکنان. همه باید به هم کمک کنیم. کاپیتان استقلال هم باید در این زمینه کمک حال کادر فنی تیم باشد. اتفاقا می‌خواهم با بزرگترها و کاپیتان تیم هم صحبت کنم تا ان‌شاالله  در اینگونه زمینه ها و حتی مسائل جزئی تر برای موفقیت استقلال یکدل‌تر از گذشته جلو برویم.

لینک کوتاه : https://khabardun.com/?p=3699

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبردون در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.